עורך דין פלילי שגיא זני

כולנו רוצים לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר.

בכל תחום בחיים, אנחנו רוצים להעניק לילדים שלנו את הטוב ביותר. אבל יש מקרים שבהם בעקבות שיקול דעת שגוי או בלהט הרגע הילד עושה טעות קשה שעלולה לעלות לו בתיק פלילי במשטרה ולחבל בעתידו המזהיר. בסיטואציה כזו, המהלך החכם ביותר הוא לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שמתמחה בייצוג קטינים כמו עורך דין לנוער שגיא זני.

עורך הדין שגיא זני הוא הוא עורך דין לנוער שמשרדו פועל בעיר רחובות ומשרת בעיקר את תושבי אזור המרכז, השפלה והדרום. המשרד פעיל משנת 2008 ומספק לקהל לקוחותיו הרחב שירותיים משפטיים מקצועיים, בדגש על התמחות בתחומי ייצוג קטינים, ייצוג בבית המשפט לנוער, ייצוג חיילים בתחום הפלילי וייצוג במקרה של עבירה ראשונה.

רבים בציבור אינם מודעים לעובדה שייצוג קטינים מהווה תחום התמחות בפני עצמו במשפט הפלילי. הסיבה להפרדה זו היא מצד אחד הצורך להכיר את רזי החוקים הרלוונטיים לעבירות קטינים ונוער, ומצד השני החובה עליו להכיר את כל המערכות המיוחדות שאמונות על הטיפול בקטינים שעברו על החוק.

הזכויות של ילדיכם חשובות!

תפקידו של עורך דין לנוער הוא בראש ובראשונה לדאוג לכך שכל זכויותיו של הקטין תישמרנה. החוק מתייחס באופן שונה לקטין ולבגיר, לדוגמא בכמות השעות שבהן מותר לחקור את הקטין החשוד והאופן בו ניתן לזמן אותו לחקירה. עורך דין פלילי לקטינים יכול לוודא שתהליך החקירה, שהוא אף פעם אינו חוויה נעימה, יעבור באופן החלק, המהיר והמקצועי ביותר.

בתור עורך דין לנוער המנוסה בייצוג קטינים, שגיא זני מכיר מקרוב כיצד פועלת המערכת. המשרד נמצא בקשר רציף עם גורמי רווחה שונים, עם מוסדות שיקומיים ועם גורמי חינוך רלוונטיים למקרים מסוג זה. החזון של עו”ד זני כולל התמודדות מוצלחת עם החקירה הראשונית, שיקום קטינים לאחר תום ההליכים ומחיקת הרישום הפלילי נגדם כדי שלא יהווה מכשול במציאת עבודה וגיוס לצה”ל.

הילדים שלכם יקרים לכם. אם אלו הסתבכו בפלילים חלילה, מומלץ בחום לפנות אל עורך הדין המתאים בהקדם האפשרי כדי להימנע ככל הניתן מכתבי אישום חמורים יותר, לעונשים כבדים יותר ולהרשעה של נערים חפים מפשע. אם אתם זקוקים לעורך דין שתחום פעילותו העיקרי הוא ייצוג קטינים, עורך דין לנוער שגיא זני הוא האדם שאתם רוצים שיעמוד לצדכם לכל אורך הדרך.

עורך דין לנוער שגיא זני – הרצל 208 רחובות

חייגו 0776704426 או מלאו פרטים: