עורך דין פלילי שגיא זני - ההליך הסתיים ללא הרשעה

עורך דין פלילי שגיא זני ייצג שני אחים תאומים בני 16 שדקרו נערים באמצעות חפץ חד והיכו אותם, בפתח בית הספר שבו הם למדו. השניים ביצעו את המעשים ללא מניע של ממש. השניים נעצרו ושהו במעצר מאחורי סורג ובריח במשך יומיים. לאחר מכן, בשל מעורבותו של עו”ד זני, שוחררו השניים למעצר בית, וממנו לדרך ארוכה של הליך שיקומי.

באופן הדרגתי, תוך קיום פגישות עם קצינת מבחן על בסיס דו שבועי, חזרו הנערים למסגרת לימודית. בנוסף הם נפגשו עם פסיכולוגית לנוער, השתלבו בקבוצות טיפול מתאימות, לקחו אחריות הדרגתית על מעשיהם ואף הביעו נכונות לבקש סליחה ולפצות את המתלוננים.

בסופו של דבר, הסתיים ההליך הפלילי של השניים ללא הרשעה, מה שאפשר להם להתגייס לצה”ל. כיום השניים הם חיילים ביחידות קרביות. לאורך כל ההליך, היה קיים שיתוף פעולה בין עו”ד פלילי ברחובות שגיא זני לבין הצבא, שבתחילה סירב לגייסם לאור המקרה החמור. עם זאת, לאור התוצאה שאינה מכתימה את עתידם, התאפשר לשניים להתגייס ולתרום בחזרה לחברה שעזרה לשקמם. מקרה זה ממשיך את הצורך בשירותיו של עורך דין פלילי לקטינים המנוסה במקרים שכאלו.

ההליך הסתיים ללא הרשעה, התאומים גויסו לצה”ל
5 (100%) 1 הצבעות

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.