לכתבה המלאה לחצו

לכתבה המלאה לחצו

לאחרונה התפרסם בחדשות “וואלה!” על צעיר משגב שלום, שעל פי החשד חטף את אחיינו בן ה-4 בעקבות סכסוך עם האם, המשמשת כאפוטרופוסית שלו. לטענתה של האם, חטף הצעיר אבו עדרה את בנה של אחותו, אשר נמצא תחת חסותה לאחר מות אביו ונתק עם אמו, זאת לאחר שהיכה אותה והתעמת איתה בביתו.

אבו עדרה הובא לבית המשפט, שם ביקשו להאריך את מעצרו, בטענה שהוא עלול להוות סכנה לילד ולשבש הליכי חקירה. מהחקירה עולה כי לאחר החטיפה, הפעוט עבר לידיו של אדם אחר, שהחזיר אותו למשפחתו בסופו של דבר.

עו”ד פלילי לקטינים שגיא זני, שייצג את הצעיר התנגד להארכת מעצר ואמר כי “לא התרשמתי שהמשטרה עשתה די כדי לאתר את החשוד ולבצע את פעולות החקירה שלשמן היא מבקשת היום את הארכת מעצרו”. בנוסף, טען זני כי המשטרה היתה צריכה לאתר אותו מהר יותר, לבדוק את התלונה שהוגשה נגדו ואת גרסת האליבי שמסר להגנתו.

עו”ד זני ל-“וואלה!”: “המשטרה לא עשתה די כדי לאתר את החשוד”
דרגו את הכתבה!

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.