הכתבה מ-וואלה (לחצו להגדלה)

עורך דין פלילי שגיא זני ב-וואלה (לחצו להגדלה)
עו”ד פלילי שגיא זני ייצג תושב טירה שנאשם ברצח בעל דוכן בעיר, שדרש ממנו למחוק תמונות של בתו ממכשירו הנייד שבו הוא מחזיק. על פי כתב האישום, הגיע הנאשם לדוכן בבעלות האדם שנרצח והתעניין בבתו, נערה בת 15. כששוחח איתה, הוא גם צילם אותה באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו. אחיה שצפה במתרחש, ביקש מהנאשם לא לצלם את אחותו ואף סיפר לאביו על המקרה.

האב ביקש את הטלפון הנייד של הנאשם כדי למחוק את התמונות וכשזה סירב, בין השניים התפתחה תגרה, במהלכה שלף הנרצח סכין יפנית. הנאשם הגיע אל סכין מטבח מדוכן אחר בשוק ובתגובה דקר את אביה של הנערה בכל גופו. לדברי עורך דין פלילי שגיא זני, שייצג את הנאשם, מדובר באדם מן הישוב: “הוא שוחח עם בחורה שפגש ובני משפחתה שלא ראו זאת בעין יפה תקפו אותו”. לדבריו, הדקירה התרחשה בעקבות הניסיון של הנאשם להגן על עצמו לאחר שהותקף.

למעבר לכתבה באתר וואלה לחצו כאן

מתוך וואלה: ייצוג נאשם ברצח בגלל תמונות בטלפון הנייד
דרגו את הכתבה!

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.