הכתבה מ-nrg (לחצו להגדלה)

עורך דין פלילי שגיא זני ב-nrg (לחצו להגדלה)
באתר nrg פורסם על הארכת מעצר של שלושה תושבי קריית מלאכי החשודים בניסיון רצח של תושב אחר בעיר, זאת רק מכיוון שלא אמר להם “שלום יפה”. אחד החשודים יוצג על ידי עורך דין פלילי שגיא זני. מחומרי החקירה עולה כי שלושת החשודים ניסו לפגוע בקורבן בעבר, כשירו ברגלו והציתו את מכוניתו. במקרה האחרון, ירו שוב על הקורבן, והפעם, לפי החשד, הסיבה לכך היא מכיוון שהוא לא אמר להם שלום בצורה יפה באירוע שבו התראו.

קורבן המעשים לא שיתף פעולה עם החוקרים ושלושת החשודים מכחישים קשר כלשהו למעשה. השלושה חשודים בעבירות של ניסיון רצח, פציעה בנסיבות מחמירות והצתה. עורך דין פלילי שגיא זני, המייצג כאמור את אחד החשודים, ציין כי החשדות הם כבדים מאוד על אירועים שקרו לפני הרבה זמן. לדבריו: “אני בטוח שמרשי ינפק הסבר מתאים בנוגע למקום הימצאותו בזמן התרחשות האירועים”.

למעבר לכתבה באתר nrg לחצו כאן

מתוך nrg: עו”ד פלילי שגיא זני מייצג חשוד בניסיון רצח
דרגו את הכתבה!

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.