על פי החשד, נער בן 13 הוכנס אל דירתם של תושב מזרח ירושלים ושוהה בלתי חוקי פלסטיני, שם כלאו אותו השניים וביצעו בו מעשי אונס. שני הגברים הנמצאים בשנות העשרים לחייהם נעצרו על ידי משטרת רחובות. עורך דין פלילי שגיא זני - אונס נער בן 13

החשודים במעשים הנוראים דרים בבית שבו מתגורר הנער ומשם הכירו אותו. לאחר שהוכנס הנער אל הדירה, כך על פי החשד, אנסו אותו במשך שעות רבות, השפילו אותו ופגעו בו גופנית תוך שהם מאיימים עליו שלא יספר על כך לאף אדם.

על אף איומים אלו, פקידת הסעד חשדה כי קרה דבר מה ולאחר ששאלה אותו מספר שאלות אשר הצליחו להבהיר מעט את המצב, פנתה מיד אל משטרת העיר רחובות.

כבוד השופטת שלומית יעקובוביץ’, התייחסה לדו”ח המשטרה החסוי אשר הוגש לה ומסרה כי הממצאים הפיזיים המתוארים בדו”ח מזעזעים ויש חשד סביר כי החשודים שנעצרו מעורבים בשורת המעשים המיוחסת להם.

תגובתו של עו”ד פלילי שגיא זני המייצג את אחד החשודים

עורך דין פלילי שגיא זני המייצג את אחד החשודים מסר בתגובה כי ” מדובר במעשים חמורים מאוד, אך למרשי אין כל קשר אליהם. הדבר היחיד הקושר אותו הוא העובדה שהוא גר בדירה. בזמן האירוע הוא היה בכלל במקום אחר”.

מ-ynet: חשד כי בן 13 נכלא ונאנס במשך שעות
5 (100%) 1 הצבעות

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.