אעלהדין שביטה, בן 27 מטירה, צילם את ביתו בת ה-14 של אחד מבעלי הדוכנים בשוק שבעיר. אביה של הנערה, פאיז קוואסמי, גילה כי ביתו צולמה ודרש כי שביטה ימחק את התמונות ממכשירו באופן מיידי. בתגובה, כך על פי כתב האישום שהוגש אל בית המשפט המחוזי שבפתח תקווה, שביטה דקר את קוואסמי וכעת מואשם ברציחתו.

השתלשלות האירועים

השתלשלות האירועים, ע”פ כתב האישום, היא כזו: שביטה הגיע אל שוק הציפורים המתקיים בעיר טירה. שם הבחין בנערה בת ה-14 והחל לצלם אותה בעזרת המצלמה של מכשיר הטלפון הסלולרי שברשותו. אחיה של הנערה ראה בכך פגיעה בכבודה של הנערה ועל כן פנה אל שביטה ודרש כידקירה בטירה ימחק את התמונות מהמכשיר, בעודו מאיים על שביטה בסכין יפנית. גם אביה של הנערה הגיע אל המקום ודרש גם הוא את מחיקת התמונות.

במהלך הוויכוח, כך עולה מחקירת המשטרה, צעד שביטה אל דוכן סמוך, בו לקח סכין מטבח, דקר את האב בידו ובבית החזה ונמלט מהמקום. מאוחר יותר, הסגיר את עצמו שביטה לידי המשטרה ואף שחזר את המעשה.

משהסתיים האירוע פנה שביטה אל עו”ד פלילי שגיא זני, ובעזרתו הסגיר את עצמו לידי המשטרה. עורך דין זני מסר כי שביטה פעל אך ורק כאקט של הגנה עצמית, והוא מצטער על תוצאות האירוע. “הנאשם הוא אדם מהיישוב שהגיע לעשות קניות בשוק, כמו אזרחים רבים”, אמר עו”ד זני.

לדברי זני, “הוא הותקף על ידי המוכר ובני משפחתו ונאלץ להגן על חייו. הנאשם מצר על התוצאה הטרגית של האירוע וטוען כי מדובר בהגנה עצמית”.

מ-NRG: צילם בת 14 במכשיר הסלולר ודקר את אביה למוות
5 (100%) 1 הצבעות

עו"ד פלילי שגיא זני

עורך דין פלילי שגיא זני הוא עורך דין עצמאי משנת 2008, המלווה חשודים ונאשמים בעבירות פליליות ומייצגם בפני הערכאות המשפטיות השונות. בין התחומים בהם מייצג עו"ד זני: עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, ייצוג אסירים בעתירות ובוועדות שחרורים, הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכן בקשות למחיקת רישום פלילי.

פוסטים אחרונים מאת עו"ד פלילי שגיא זני (צפה בהכל)