עבירות מין

עבירות מין

כאשר אדם נמצא חשוד בביצוע עבירת מין, נוצר בחייו מצב הרסני שעלול להמיט אסון לא רק על החשוד עצמו, אלא גם על בני משפחתו, על עסקיו, על הדימוי התקשורתי שלו ועוד. סיטואציות שבהן מועלים חשדות לעבירות מין נגד אדם מן השורה ביום בהיר אחד, מתרחשות לרוב ללא כל הכנה מוקדמת – לעתים ללא אחיזה במציאות.

לרוע המזל, במקרים רבים, החשודים מוותרים על זכותם להיוועץ עם עורך דין פלילי וזאת משום שהם מאמינים בחפותם. שימו לב – אם הוגשה כנגדכם תלונה במשטרה בנוגע לביצוע עבירת מין, גם אם אתם בטוחים בצדקתכם, מאמינים כי האמת תצא לאור מהר וכי אין כל צורך להיוועץ בעורך דין, ההמלצה החד משמעית היא דווקא להיוועץ בו ובהקדם.

מדי שנה מושגות הודאות רבות גם מאנשים חפים מפשע שלא עשו כל רע לאיש, וזאת על רקע שיטות החקירה המתישות, תנאי המעצר הקשים והלחץ שבו נתונים החשודים בביצוע עבירות מין, שכל רצונם הוא לסיים את הפרשה במהירות האפשרית.

למה כדאי ליצור קשר עם עורך דין פלילי כבר מהרגע הראשון?

חשוב להבין כי ישנה חשיבות עליונה ליצירת קשר עם עו”ד פלילי כבר מהרגע הראשון שבו מתחילה הפרשה – וליתר דיוק, כבר ברגע שבו זומנתם לחקירה. מדוע? רק בעזרתו של עורך דין מקצועי העוסק באופן שוטף בתחום עבירות המין תוכלו לדעת כיצד עליכם להתנהל במהלך החקירה, אילו דברים באפשרותכם להגיד ואילו דברים מוטב שתשמרו לעצמכם.

כמו כן, רק בעזרתו של עורך דין פלילי תוכלו להיות בטוחים שהזכויות שלכם תישמרנה במהלך החקירה ואחריה.

אתם לא לבד!

התחושה הטבעית שמעוררת באדם שנאלץ להתמודד עם חשדות בנוגע לביצוע עבירות מין היא תחושה של בדידות וניכור מהסביבה. רבים מהחשודים מדווחים כי חשו ביום שבו זומנו לחקירה המשטרתית שחייהם הסתיימו בבת אחת.

החדשות הטובות הן שלא הכל אבוד. אם תשכילו ליצור קשר עם עו”ד פלילי שמתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מין בשלב המוקדם ביותר, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לעניינכם ולהתחיל לגבש תכנית שתסייע לכם להיחלץ מן הצרה שנקלעתם אליה ובמהירות האפשרית.

פנו לעורך דין שגיא זני

הועלו נגדכם חשדות לביצוע עבירת מין? אתם נאשמים בביצוע עבירת מין? צרו קשר בהקדם האפשרי עם עורך דין פלילי שגיא זני. גם במקרים שבהם אדם נמצא במאסר לאחר שהורשע בביצוע עבירות מין והוא מעוניין להופיע בפני ועדת שחרורים, ניתן לפנות לעו”ד זני – עו”ד המתמחה בתחום עבירות המין על כל האספקטים השונים הגלומים בו, ופעם אחר פעם מצליח לשנות את גורלם של חשודים, נאשמים ומורשעים רבים לטובה.

חייגו 073-3744418 או השאירו פרטים

קראו אודות עבירות מין בבלוג: