עבירות סמים

עבירות סמים

נחשדתם בעבירות סמים בפעם הראשונה? איך תתמודדו עם חשדות ואישומים שאינם מוכרים לכם? קודם כל, דעו כי אתם לא לבד. גם עישון של סמים קלים עלול להביא אתכם לחדר החקירות במשטרה, כפי שחוו על בשרם רבים לפניכם. בישראל, עבירות סמים הן עבירות פליליות לכל דבר ועניין ונאשמים שמורשעים בביצוען עלולים למצוא את עצמם בקלות מאחורי סורג ובריח למשך שנים ארוכות. על מנת להתמודד עם החשדות והאישומים בתחום עבירות הסמים, מוטב להתייעץ עם עורך דין פלילי שגיא זני כבר בשלב החשדות הראשוניים.

קלות הראש שעלולה לעלות לכם ביוקר

לרוע המזל, אנשים רבים שמואשמים בביצוע עבירות סמים, מקלים ראש במידת החומרה של העבירות. מדי פעם אנחנו שומעים סיפורים על אדם שנתפס על חם מבצע עבירה דומה לשלכם, ובסופו של דבר יוצא מכל הפרשייה אפילו בלי תיק פלילי.

קלות הראש הזו בדיוק עלולה לעלות לכם ביוקר. בין אם הואשמתם בהדחת קטין לשימוש בסם, בהחזקת סם, בסחר, בשימוש או בייצור סמים, דעו כי גם אתם עלולים למצוא את עצמכם בתא המעצר ואף בבית הסוהר, הרחק מהאנשים היקרים לכם ומשגרת יומכם. אל תגידו “לי זה לא יקרה”. נחשדתם בביצוע עבירת סמים? כדי להתמודד עם החשדות שמופנים כלפיכם בפעם הראשונה בחייכם, פנו בהקדם לייעוץ משפטי ולייצוג.

הצעד הראשון בדרך אל החופש

אם זומנתם לחקירה משטרתית בגין חשדות לביצוע עבירת סמים, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם עורך דין פלילי שגיא זני המתמחה בתחום ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים, בייחוד במקרים שבהם מדובר בעבירות ראשונות. מניסיונו של עו”ד זני, לעתים כל מה שמפריד בין לילה בתא המעצר לבין שחרור מיידי, הוא פגישת ייעוץ עם עו”ד פלילי שמתמצא בתחום ושמכיר את החוק מאחור ומלפנים.

לצד כל אותם סיפורים על אזרחים מן השורה שניצלו בעור שיניהם מאישום חמור, ישנם אינספור מקרים שבהם בדיוק כמוכם, אנשים הסתבכו בפרשיות שנמשכו שנים רבות ושהסבו להם נזק רב, הן במישור התעסוקתי, הן במישור הכספי והן במישור החברתי. אל תיקחו סיכונים מיותרים ופנו לעו”ד פלילי כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לסיים את הפרשה ולצאת לחופשי.

לא להיכנס לשאננות!

אם אתם נמצאים כרגע בלבטים בנוגע להתמודדות עם המצב שאליו נקלעתם ואם הספקתם לשמוע כי רשויות החוק נוטות להסתפק באזהרה בלבד במקרה שמדובר על עבירת סמים ראשונה, זה המקום להפציר בכם להתפכח מהאשליה שאתם נתונים בה. אל לכם לחטוא בשאננות – קחו את עתידכם ואת גורלכם בידיים, קבעו פגישת ייעוץ עם עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים והקדימו תרופה למכה.

חייגו 073-3744418 או השאירו פרטים

קראו אודות עבירות סמים בבלוג: