חקירת קטינים בלילה (תמונה: Phiseksit)

על איסור חקירת קטינים בשעות הלילה

הידעתם כי קיים איסור לחקור קטין בשעות הלילה? זאת לפי סעיף 9(י) לחוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול). על פי החוק, אם הקטין הנו מתחת לגיל 14, אין לחקור אותו בין השעות 20:00 ל-7:00. לעומת זאת, אם הקטין מעל גיל 14, אין לחקור אותו בין 22:00 ל-7:00.

פרטים