ייצוג חיילים

ייצוג חיילים

במהלך השירות הצה”לי, לא מעט מקרים לא נעימים עלולים להתרחש. במקרים מסוימים, עלול חייל למצוא את עצמו מסתבך בפלילים במהלך שירותו הצבאי.
בניגוד למה שרבים חושבים, האישומים שמוגשים במהלך השירות הצבאי, יכולים להשפיע על חיי הנאשם, גם לאחר היציאה לאזרחות וחשוב מאוד לתת על כך את הדעת. לכן, בכל מקרה שבו הועלו נגדכם חשדות בדבר ביצוע עבירה פלילית מכל סוג, אל לכם להקל ראש בעניין ואל לכם להפחית ברצינות הדברים. בדיוק בשל כך, חשוב לבצע פנייה לשגיא זני, עורך דין לחיילים ובעל אישור לשמש כסנגור בבתי הדין הצבאיים.

האם ניתן להסתפק בעורך דין שמספק הצבא?

באופן עקרוני, כל חייל זכאי לליווי של עורך דין לחיילים ואם הוא בוחר בכך, הצבא חייב לספק לו עורך דין מטעמו. עם זאת, באפשרותו של כל חייל לפנות לעורך דין פלילי שאינו פועל במסגרת הצבא, המתמחה בייצוג חיילים. לרוב מדובר באיש צבא לשעבר, או באיש מקצוע שמכיר את המערכת מאחור ומלפנים ומחזיק בניסיון רב בייצוג חיילים שהואשמו בפלילים מול בתי הדין הצבאיים.

חשוב להבין שכאשר החייל מיוצג על ידי עורך דין מטעם הצבא, לא ניתנת לו האפשרות לבחור את איש המקצוע שייצג אותו, וזאת בניגוד למקרים שבהם החייל פונה לייצוג של עורך דין פרטי. עורך דין לחיילים שאינו מייצג את החייל מטעם הצבא, הוא עורך דין בעל מוניטין רב יותר ומומחיות בתחומו.

איך עורך דין לחיילים יכול לעזור לך?

כאשר חייל מן השורה מסתבך בפלילים הוא חש בלבול רב, תסכול וחרדה, גם במקרים שבהם הוא חף מפשע לחלוטין. למעשה כמעט בכל המקרים ללא יוצא מן הכלל, מדובר בחוויה קשה ומאיימת שתופסת את החייל לא מוכן. לאור זאת, עורך דין שגיא זני פועל בראש ובראשונה להרגיע את החייל, לספק לו מידע מקצועי ופרקטי בנוגע למציאות עמה הוא מתמודד וזאת במטרה להוריד את מפלס החרדה.

לאחר מכן, ניתן הסבר לחייל כיצד עליו להתנהל במהלך החקירה ופירוט של הזכויות המיוחדות השמורות לו מתוקף היותו חייל. עו”ד זני דואג לאורך כל התהליך שהחייל לא יחמיר את מצבו בטעות. עליכם לזכור שעורך הדין הוא איש המקצוע שיכול להפוך את התהליך המשפטי מארוך, מייגע ומפחיד, לתהליך ענייני וממוקד מטרה, שבסופו החייל ייצא מהמשפט כשידו על העליונה.

עו”ד פלילי שגיא זני המתמחה בייצוג חיילים, עשוי במקרים מסוימים להביא לביטול כתב האישום לחלוטין, לזיכוי ללא משפט ולסיום הפרשייה על הצד הטוב ביותר ובמהירות גבוהה – זאת מתוך אמונה שיש לבצע את המקסימום כדי שמקרה אחד לא ישפיע על המשך חייהם של החיילים ואלו יוכלו להשתלב בחברה ככולם.

ייצוג חיילים – עבודה למומחים

אם מצאתם את עצמכם במציאות זרה ומאיימת בעקבות חשדות שהועלו נגדכם, דעו כי אתם לא לבד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין פלילי שגיא זני שמתמחה בייצוג חיילים, לקבוע פגישת ייעוץ ולראות את האור בקצה המנהרה.

חייגו 073-3744418 או השאירו פרטים

קראו אודות ייצוג חיילים בבלוג: