שחרור ממעצר

שחרור ממעצר

כל אדם ש”זכה” להכיר את תא המעצר מבפנים, יכול להעיד ממקור ראשון כי מדובר בחוויה לא נעימה. גם אלו שבטוחים כי החוויה המפוקפקת לא תהיה זרה להם, יכולים לדווח כי אין אמצעי שיכול להכין את הנפש לשהייה בתא המעצר במשך לילה אחד, על אחת כמה וכמה כשמדובר במעצר ממושך. גרועה יותר השהייה במעצר כאשר האדם העצור כלל לא ביצע עבירה.

אין ספק שישנם אנשים שמוטב להרחיק אותם מהחברה לזמן מה, ובדיוק בשבילם נועדו תאי המעצר – אבל לרוע המזל, מדי שנה נכנסים לתאי המעצר מאות אנשים בישראל על לא עוול בכפם, שנאלצים לעבור חוויה מטלטלת ולעתים אף בלתי מוצדקת. עורך דין פלילי שגיא זני הנו בעל ניסיון בתחום שחרור חשודים ונאשמים ממעצר. הסתייעות בשירותיו של עו”ד פלילי עשויה להיות מכרעת ולהגדיל, במקרים מסוימים, את הסיכויים לשחרור ממעצר.

דעו את זכויותיכם!

חשוב מאוד לדעת שמבחינה משפטית, הכנסה של אדם לתא המעצר אינה פשוטה, ועל אחת כמה וכמה השארתו שם מעבר לפרק זמן מסוים. עם זאת, לרוע המזל, אנשים רבים לא מודעים לזכויות הבסיסיות שלהם ובעקבות כך נכנסים לתא המעצר ללא כל ניסיון לערער על רוע הגזירה. שימו לב – במקרים רבים מדובר באנשים שאפילו לא נעזרים בסיוע מקצועי של עורך דין פלילי, זאת משום שהם יודעים שהאמת לצדם וכי הם חפים מפשע.

קשה לתאר במילים את התחושות שחווה אדם מן השורה שנכנס לראשונה לתא המעצר. החוויה הקשה בתא המעצר עלולה להוביל אדם נורמטיבי לחלוטין להודות בעבירות שלא ביצע מעולם. אם אתם מעוניינים להימנע ממצבים עגומים שכאלו, חשוב מאוד שתהיו מודעים לזכויות שלכם ולצורך כך עליכם בראש ובראשונה ליצור קשר עם עו”ד פלילי.

אל תוותרו על התייעצות עם עורך דין פלילי

גם אם אתם בטוחים במאה אחוז כי מדובר בתלונת שווא, גם אם מעולם לא האמנתם שתראו את תא המעצר מבפנים וגם אם אתם בטוחים שבתוך יום או יומיים תצא האמת לאור ותשיגו שחרור ממעצר, אל לכם להקל ראש במציאות שאתם מתמודדים עמה כעת. כדי להבין לעומק את כובד החשדות שהועלו נגדכם, להימנע משהות מיותרת בתא המעצר ולהביא את הפרשייה לסיומה במהירות האפשרית, צרו קשר עם עורך דין פלילי שגיא זני, המתמחה בשחרור חשודים ונאשמים ממעצר. עו”ד זני יילחם על קיום הזכויות שלכם, על מנת שיתאפשר לכם לשוב לחייכם הנורמטיביים בהקדם האפשרי.

התמחותו המרכזית של עו”ד שגיא זני הנה בשחרור ממעצר של קטינים וחשודים בעבירות ראשונות, שחדר החקירות המשטרתי אינו מוכר להם וייתכן שמעדו בפעם הראשונה. אם נעצרתם, עו”ד זני קורא לכם לממש את זכותכם בחוק ולא לוותר על שירותיו של עו”ד פלילי מקצועי.

חייגו 073-3744418 או השאירו פרטים

קראו אודות שחרור ממעצר בבלוג: