עבירות אלימות

עבירות אלימות

אתם מוגדרים על ידי הסובבים אתכם כאנשים נורמטיביים מן השורה, כאלו ש”לא מסוגלים לפגוע בזבוב” –אבל ברגע אחד, חייכם עלולים להשתנות בעקבות חשד לעבירות אלימות. ההשלכות עלולות להיות בעייתיות מאוד, ואתם עלולים למצוא את עצמכם במהירות מאחורי סורג ובריח, לא אחת על לא עוול בכפכם. עורך דין פלילי שגיא זני, העוסק בדין הפלילי ובמסגרתו בייצוג בעבירות אלימות, יסייע לכם להתגבר על החשדות או האישומים כנגדכם, במטרה להצעיד אתכם אל חוף מבטחים.

הגישו נגדכם תלונה בגין עבירת אלימות ואתם מרגישים שעולמכם חרב עליכם? דעו כי אתם לא לבד. מדי שנה מוגשות מאות תלונות בגין עבירות אלימות שביום בהיר אחד הופכות את חייהם של אנשים מן השורה, בדיוק כמוכם, לסיוט מתמשך.

נוכחות של עורך דין לפני הכל

מדי שנה נלקחים אנשים רבים מדי לחקירה משטרתית, מבלי שיש להם צל של מושג כיצד עליהם להתנהל במהלכה. חשוב לדעת כי לקטינים ולחיילים ישנן זכויות מיוחדות השמורות להם במקרים של תלונות בגין אלימות וזכויות אלה נשללות מהם לעתים קרובות, על רקע של חוסר מודעות. אל תתנו לזה לקרות גם לכם – הצעד הראשון שעליכם לעשות אם הוגשה נגדכם או נגד ילדכם הקטין תלונה במשטרה בגין עבירת אלימות, הוא ליצור קשר עם עורך דין פלילי שגיא זני, שמתמחה בתחום הספציפי שעמו אתם נאלצים להתמודד.

מעורבות של עו”ד פלילי בשלב מוקדם ככל האפשר, היא בדרך כלל מה שמפריד בין חקירה קשה ומתישה, חוסר מודעות ולילה בתא המעצר, לבין חקירה מקצועית ושחרור הביתה בסיומה.

זה יכול לקרות לכל אחד, אבל אין סיבה שתעברו את זה לבד

כפי שציינו, כל אדם באשר הוא יכול למצוא את עצמו במרכזה של פרשייה פלילית בגין תלונה במשטרה. זה עלול לקרות בגלל שיחת טלפון מחברה לשעבר שחשה פגועה, או בהיקלעות לקטטה המונית. מקרים שכאלו עלולים להוביל אתכם לחקירה במשטרה, להגדרתכם כ”חשודים” ואף להגשת כתב אישום.

מאחר שחשודים רבים מאמינים לחלוטין בחפותם, במקרים מסוימים הם יכולים להחליט שלא ליצור קשר עם עורך דין פלילי. מניסיונו של עו”ד זני בייצוג חשודים בעבירות אלימות, מדובר בטעות שעלולה לעלות לכם ביוקר. במהלך החקירה המשטרתית, תיאלצו להתמודד עם חוקרים מנוסים שיפעילו עליכם לחץ ויעשו שימוש במניפולציות רגשיות שונות במטרה להביא אתכם לכדי הודאה באשמה.

במקרים של עבירות אלימות, כל מילה שתאמרו וכל שנייה שתבזבזו תהיינה לכם לרועץ. על מנת להתמודד עם הלחץ בהצלחה, לא להישבר ולא ליפול לידיהם של חוקרים מנוסים, צרו קשר עם עורך דין פלילי שגיא זני בהקדם האפשרי ופלסו לעצמכם דרך החוצה מן הבוץ.

חייגו 073-3744418 או השאירו פרטים

קראו אודות עבירות אלימות בבלוג: